Jak začít podnikat – 4. díl

Jak začít podnikat – 4. díl

Další 4. díl a zároveň poslední ze seriálu Jak začít podnikat Vás provede oblastí marketingu, která je pro úspěšné podnikaní velmi důležitá.

Marketing podniku

Pořiďte si webové stránky

Webové stránky jsou nutností nejen pro ty, co prodávají on-line, ale také pro všechny ostatní. V době internetu většina společnosti hledá informace a zboží nejdříve na webu, takže kdo nemá webové stránky, jako by nebyl. Pro menší podniky stačí základní informace jako adresa, telefon, email a otevírací doba spolu s pár obrázky. Nezapomínejte méně je více. Lepší podat přehledné informace než odradit zákazníka hned při příchodu na stránky.

Profesionální designér

Profesionál Vám může zpočátku velmi pomoci nejen s webovými stránkami, ale také s další prezentací. Díky designérská praxe mají schopnost vytvořit důvěryhodný web a profesionální a praktický vzhled loga, letáků, reklamních předmětů atd.

Propagace služeb nebo produktů

Aby ve Vaše podnikání na trhu uvěřil každý zákazník, musíte ho přesvědčit o tom, že Vaše služby nebo produkt jsou jedinečné, kvalitní a že právě oni ho potřebují. Zkrátka musíte začít makat na reklamě a propagaci Vašeho obchodu prostřednictvím všech možných kanálů.

Předtím než vůbec otevřete obchod, si již můžete založit účty na sociálních sítích jako Facebook, Twitter, Google+, kde informovat postupně své potenciální zákazníky o budování podniku a o tom, na co se mohou těšit po otevření. Kromě online marketingu nezapomínejte také na letáčky, plakáty, reklama v novinách a časopisech aj.

Pokud nevíte kde a jak svůj podnik propagovat, podívejte se, jak to dělá Vaše konkurence a inspirujte se. V případě, že se Vám tato práce nechce dělat, najměte si člověka z praxí. Jistě se Vám jeho zkušenosti v oboru marketingu budou hodit.  

Otevření nového podniku

Konečně jsme na konci příprav, ale zároveň na začátku řešení všeho, co s vlastním podnikáním souvisí. Spusťte Váš produkt nebo službu v momentě, kdy je vše již vyladěno do nejmenšího detailu, vyzkoušeno a připraveno na ostrý provoz. Nezapomeňte oznámit světu otevření Vašeho podniku v tiskové zprávě přes sociální sítě a také na Vašich nových webových stránkách.

Předtím si ale užijte alespoň malou oslavu k otevření Vašeho podniku. Samotný večírek je již dobrá forma propagace, protože pozvaní lidi se o Vás a Vašem novém podniku budou šířit dál. Nemusí jít o nic okázalého, stačí malé občerstvení se zábavou. 

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám