Nové mrazicí truhly od Magmacoldu

Nové mrazicí truhly od Magmacoldu

V našem sortimentu se již brzy objeví tzv. mrazicí truhly pro malé i velké obchody. Můžete je poptat již dnes a informovat se o jejich cenách a dodací době. Znáte tyto spotřebiče a víte, jak je využít?

Jednoduché mrazicí truhly

Mrazicí truhla používaná v obchodě má obvykle obdélníkový tvar a průhledný kryt, aby bylo vidět nabízené zboží. Kvůli úspoře energie je kryt zpravidla posuvný. Truhla je vybavena silnou izolací a může být používána ve dvou režimech - v mrazicím, tj. -18 až -24°C nebo chladicím -2 až 10°C.

Menší mrazicí truhly jsou vhodné k prezentaci drobných mražených produktů, jako jsou nanuky a zmrzliny a lze je postavit prakticky kamkoli, protože jsou vybaveny vlastní mrazicí jednotkou.

Naše mrazicí truhly jsou osazeny LED světly a celý jejich design je uzpůsoben k úspoře energie. Jsou ideální pro čerpací stanice, malé prodejny potravin, bistra i prodejny se suvenýry nebo trafiky. 

Velké mrazicí truhly

Velké mrazáky jsou primárně určeny pro supermarkety a velké prodejny potravin a nabízejí prostor k vystavení různého hluboce zmrazeného zboží, jako je zelenina, pizzy, hranolky, zmrzlina a další. Jsou vybaveny posuvnými kryty, LED osvětlením, silnou izolací i mrazicí jednotkou stejně jako jejich menší protějšky.

Tyto velké mrazáky se obvykle staví dva zadní stranou k sobě a je možné přidat ještě další polici na zboží doprostřed sestavy. Po obou stranách je lze doplnit menší mrazicí truhlou.

Kompletní sestavy mrazicích truhel od Magmacoldu vypadají moderně a reprezentativně a stanou se ozdobou každé prodejny potravin, která si je pořídí.

 

Vydáno: 12.03.2018

Chcete pomoci s výběrem?

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Vážení zákazníci,

regály a regálové systémy Magma využívají přední evropské supermarkety a obchodní domy, cenově dostupné jsou ale všem.

Věřím, že si z naší nabídky budete schopni vybrat, případně jsme Vám kdykoliv k dispozici, pokud budete potřebovat konzultaci.

Volat můžete na: +420 723 402 543

Chcete se na něco zeptat?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti Obchodní vybavení s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti Obchodní vybavení s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

Vaše jméno: *
Váš e-mail: *
Váš telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Odeslat
table1.png