Naše firma

Obchodní vybavení s.r.o.

Nabízíme kompletní vybavení obchodů a supermarketů. V naší nabídce naleznete chladicí vitríny, pokladní boxy, obslužné a vystavovací regály a další zařízení. Vyberte si i Vy z našich produktů. Dodáváme pouze osvědčené, kvalitní a léty prověřené výrobky MAGMACOLD

Můžete od nás očekávat

  • Vybavení obchodů nejlepší kvality
  • Příznivé ceny pro maloobchody i velkoobchody
  • Profesionální servis po celé ČR

Servis zařízení obchodů

Na naše obchodní vybavení značky Magmacold zabezpečujeme servis po celé České republice. Servis chladících zařízení, regálů nebo pokladních boxů zajistí naše síť servisních techniků, která dorazí přímo k Vám od Chebu až do Ostravy, od Liberce až po Břeclav.

A co je u nás to nejlepší?

Sestavte si sami regál pomocí našeho dokonalého konfigurátoru!

 

Chcete pomoci s výběrem?

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Vážení zákazníci,

regály a regálové systémy Magma využívají přední evropské supermarkety a obchodní domy, cenově dostupné jsou ale všem.

Věřím, že si z naší nabídky budete schopni vybrat, případně jsme Vám kdykoliv k dispozici, pokud budete potřebovat konzultaci.

Volat můžete na: +420 723 402 543

Chcete se na něco zeptat?

Kliknutím na níže uvedený odkaz "Odeslat", v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím společnosti Obchodní vybavení s.r.o. Tyto údaje poskytuji společnosti Obchodní vybavení s.r.o., jako správci osobních údajů či jako jeho zmocněnému zástupci, výhradně za účelem poskytnutí informací, nejdéle na tři roky od jejich zaslání.

Vaše jméno: *
Váš e-mail: *
Váš telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů *
Odeslat
table1.png