Chladící přístěnná vitrína s agregátem

Katran chladící vitrína s agregátem

Hledáte přístěnnou chladící vitrínu pro Váš obchod? Katran je perfektní volba, je to totiž cenově velmi dostupná volba, která nedělá naprosto žádné kompromisy v kvalitě. To nejsou u tohoto produktu jen floskule, ale skutečná procentuální poruchovost této vitríny je bezprecedentně nízká.

Vitríny této značky jsou prověřeny provozem v řádu desítek let v největších supermarketech po celé Evropě. Zmínit můžeme například BILLA, Carefour nebo řetězec benzínových pump Shell.


Bojíte se, že si po objednání vitríny budete muset počkat na dodání několik týdnů či měsíců? Možná u konkurence. Takhle to u nás nefunguje!


Na rozdíl od jiných prodejců máme vitríny skutečně fyzicky na skladě a jsou tak připraveny k okamžitému naložení do nákladního auta a mohou být v řádu hodin po objednávce na cestě k Vám.


Pokud byste se na vitríny chtěli osobně podívat, můžete nás přijet navštívit do skladu v Českých Budějovicích. Případně, prosíme, vyplňte níže poptávkový formulář, samozřejmě naprosto nezávazně.

Vzhledem k tomu, že máme vitríny na skladě, níže uvedená cena platí pouze do jejich vyprodání, takže doporučujeme, abyste se v případě zájmu ozvali ještě dnes, abychom Vám mohli garantovat tyto ceny.

Vitrínu Katran nabízíme i ve větších variantách, a to ve velikostech 187 nebo 250.

 

Záruka 12 měsíců

 

 

 

Technické parametry Chci poptat produkt

Technické parametry:

Teplotní rozsah:    -1...+7 °C
Křídlové dveře
Chladivo:    R507
Digitální termostat
Automatické odtávání
Horní LED osvětlení vitríny
4 police hloubky 500 mm
LED osvětlení všech polic
Vnější rozměry dxšxv v mm: 1320x870x2180
Váha: 330 kg

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám