Regály do skladů i prodejen - pár rad jak správně vybrat

Regály do skladů i prodejen - pár rad jak správně vybrat

Vybavení obchodu i skladu začíná vždy nakoupením regálů. Jsou úplným základem každé prodejny a jejich správný výběr je nutný. Udržovat totiž produkty organizované je nutné ať už chcete nalákat své zákazníky nebo chcete mít naprostý přehled o tom, kde co je.

Volte podle prostoru. Kde budete regál používat? Je totiž rozdíl mezi regálem do skladu u kterého je vám vlastně jedno jak vypadá, hlavně že funguje a regálem pro váš nablýskaný reprezentativní obchod. U skladových regálů je hlavním rozhodujícím faktorem jejich nosnost. Tu je třeba volit na základě vašeho sortimentu.

Nosnost i hmotnost

Věc, která se opravdu nesmí podcenit. Platí, že čím těžší předměty chcete skladovat, tím větší nosnost regálu potřebujete. To je naprosto logické. Nepodceňujte však rozdíl mezi nosností regálu a nosností jedné police. Je totiž sice hezké, že regál má nosnost 2000 kg, ale jedna police může mít nosnost pouze 400 kg. Nosnost ovlivňuje hmotnost celého regálu. Čím větší má nosnost tím těžší zpravidla bude. S lehčími regály se snadněji manipuluje a pokud tedy máte v plánu s regály neustále hýbat a přesouvat - jejich hmotnost pro Vás bude důležitá.

Způsob ukládání do regálu

Je třeba myslet, že u vyšších regálů budete potřebovat štafle nebo vysokozdvižný vozík. U vybavení prodejny potravin se vysokým regálům vyvarujte. Znesnadňujete svým zákazníkům přístup k potravinám na vyšších poličkách a věřte, že nikdo nechce při svém nákupu šplhat do výšin, aby si ulovili svojí potřebnou potravinu.

Kolik polic

Je nutné si opravdu dobře promyslet jaké předměty potřebuji skladovat. Čím větší počet méně rozměrných předmětů potřebujete uskladňovat, tím více polic se vám bude hodit. Regály mají standardně pět polic. Regály s větším počtem polic nejsou na škodu. Můžete totiž přebytečné police vždy pohodlně demontovat a jejich počet tak snížit. U skladových regálu je možné police přizpůsobovat vašim potřebám zcela jakkoliv.

Cena

O tu jde snad vždycky. Regály však šetří Váš prostor a dělají vaši nabídku mnohem atraktivnější. Je dobré do nich investovat obzvlášť pak pokud skladujete větší objem zboží.

Regály jsou skvělým řešením pro využití Vašeho prostoru. Vyberte si z naší široké nabídky regálů a uvidíte, že neprohloupíte. Nepodceňujte správné vybavení prodejny či skladu. V budoucnu by se vám to mohlo vymstít.

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám