4 věci, které je třeba zvážit před výměnou zařízení obchodu

4 věci, které je třeba zvážit před výměnou zařízení obchodu

Které věci je třeba zvážit, před výměnou veškerého vybavení v obchodu? Zjistěte technologické požadavky. Od zaměstnanců můžete dostat ty nejcennější informace. Udělejte si průzkum trhu a zjistěte, jaké jsou aktuální trendy v prezentaci zboží. Nechte si poradit a udělat nabídku na míru. Myslete v řádu několika let dopředu. Výběr obchodního vybavení není jen tak. Není to zboží, které za týden či měsíc vyměníte. Musí přeci něco vydržet!

Co musíme udělat před tím, než vyměníme staré vybavení obchodu za nové?

S koncem prvního čtvrtletí v dohledu a s analýzou ekonomických ukazatelů se zastavíme nad otázkou výměny opotřebovaného vybavení obchodu. V případě, že to s Vašimi výsledovkami vypadá slibně a uvažujete o redesignu prodejny či provozovny, nazapomeňte na výměnu opotřebovaných chladících vitrín, regálových systémů, pokladních boxů a nebo třeba mrazících truhel.

Tedy přesně toho vybavení, které Vám reálně vydělává peníze, ale v konečném důsledku je u řady podknikatelů péče o ně, až na posledním místě. V několika starších článcích jsme se rozpovídali o péči o regály a jak se starat o chladicí vitríny. Pokud jste naše návody dodržovali a i tak jste se rozhodli nakoupit nové zařízení, pojďme si říci pár tipů, které Vám s výběrem pomohou.

1) Zjistěte technologické požadavky. Promluvte si se svými zaměstnanci, kteří s vybavením denně manipulují. Od nich totiž zjistíte spoustu cenných informací, které Vám pomohou se správným výběrem.

2) Udělejte si průzkum trhu a zjistěte, jaké jsou aktuální trendy v prezentaci zboží. Možná přijdete na to, že zboží, které ukrýváte v tmavém koutě prodejny bude lepší umístit do chladící vitríny s agregátem doprostřed místnosti.

3) Nechte si poradit a udělat nabídku na míru. Pokud si nevíte rady s výběrem, netrapte se tím. Vyplňte kontaktní formulář nebo zavolejte kontaktní osobě a nechte si poradit s výběrem obchodního vybavení včetně návrhu umístění a následné péče.

4) Myslete v řádu několika let dopředu. Ujistěte se, že jste správně pochopili technologické možnosti doporučeného zařízení a vyhovuje Vám i předpokládaná životnost zařízení. Výběr obchodního vybavení není jen tak, není to zboží, které za týden vyměníte. Musí něco vydržet!

Zvolte si svého dodavatele moudře. Víme, že po kvalitě nejvíce rozhoduje cena, a proto sami udržujeme nejlepší cenu na trhu. Kromě samotného vybavení prodejen jsou důležité i služby. Proto pomáháme podnikatelům s výběrem od samotného počátku po dodání zařízení a následným servisem.

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám