Chladící vitríny Magma

Sortiment chladících vitrín Magma

Chladící vitrína slouží k přehledné prezentaci a prodeji chlazeného zboží, jako je maso, lahůdky a cukrářské výrobky – zákusky, zmrzlina a snadnému přístupu zákazníka k vystaveným potravinám. Vyberte si tu správnou pro Vaše podnikání.

Chladící vitríny lze rozdělit dle zdroje energie, a to na vitríny s agregátem a vitríny bez agregátu. Dále můžeme chladící vitríny dělit podle tvaru na vany, truhly, regály a také dle účelu, zda se jedná o chladící vitríny pro velkoobchod, maloobchod, cukrárny či restauračního zařízení. Výhodou chladicí vitríny je jednoduchá údržba a zachováváním konstantní požadované teploty pro vhodné skladování potravin.
Náš široký sortiment chladících vitrín Magma nabízí chladicí vitríny s agregátem, chladicí vitríny bez agregátu a mrazící vany. V naší nabídce najdete chladicí vitríny obslužné, přístěnné nebo také cukrářské, které jsou 100% nejlevnější na trhu. Veškeré zboží, které nabízíme, je nové, nepoužité. K našim produktům také nabízíme možnost servisu po celé ČR.
Chladicí vitríny s agregátem

Chladicí vitríny se zabudovaným agregátem nepotřebují žádný externí zdroj a díky snadnému zapojení do zásuvky vhodné do menších prodejen potravin, cukráren, kaváren, občerstvení nebo pro čerpací stanice. Vybrat si můžete z typu Katran nebo Beryl. Vitríny těchto značek jsou prověřeny provozem v řádu desítek let v největších supermarketech po celé Evropě, například BILLA, Carefour nebo řetězec benzínových pump Shell.
Katran je typ chladicí přístěnné vitríny se zabudovaným agregátem s horním LED osvětlením, křídlovými dveřmi, digitálním termostatem, automatickým odtáváním, 4 policemi s LED osvětlením. Vybírat můžete variantu A125 o vnějších rozměrech 1320x870x2180 a variantu A187 o vnější rozměrech 1945x870x2180mm.

Pultovou vitrínu Beryl nabízíme ve variantě A187 nebo ve větší variantě A250.


Chladicí vitríny bez agregátu
Chladící vitríny bez agregátu potřebují externí zdroj. Tuto vitrínu je potřeba připojit na nainstalované centrální chladicí agregáty, které mají zejména velké supermarkety a hypermarkety. Proto tyto vitríny doporučujeme spíše těm, kteří mají větší prostory. Mezi typy chladicích zařízení bez agregátu nabízíme nejlevnější obslužné vitríny, přístěnné vitríny a cukrářské vitríny, které jsou určeny pro vystavení, prodej a uchování potravin v krátké době při nižších teplotách. V naší nabídce naleznete chladicí pultovou vitrínu Malachit a vitrínu Izumrud.
Pultová vitrína Malachit je určena pro krátkodobé uchovávání, vystavování a prodej a je vhodná pro masové a rybí výrobky, sýry, mléčnou produkci a cukrářské výrobky. Vitrína Izumrud je samoobslužná a může být nízká oválná nebo přístěnná.


Všechny výše uvedené typy chladících vitrín jsou nyní skladem na našich webových stránkách. Vyberte si dle svého podnikání tu pravou přímo pro Vás a patřete mezi naše spokojené zákazníky. Pokud si nevíte si rady, který typ chladící vitríny je vhodný pro Vaše podnikání, neváhejte se na nás obrátit rádi Vám se vším poradíme!

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám