Hlavní rozdíl mezi vitrínou s agregátem a bez

Hlavní rozdíl mezi vitrínou s agregátem a bez

Výběr správného vybavení obchodu potravin ovlivní do budoucnosti Váš úspěch v podnikání. Pokud ke svému podnikání využíváte chladící vitríny, měly byste znát jejich typy, abyste vhodně vybraly správně pro Vaše podnikání. V následujícím článku se dozvíte hlavní typy chladících vitrín a rozdíly mezi nimi.

Chladící vitríny na potraviny se rozlišují na vitríny s agregátem a vitríny bez agregátu, tedy  vitríny se zabudovaným zdrojem a vitríny s potřebou zapojení vnějšího zdroje. 

Chladící vitrína s agregátem

Chladicí vitrínu s agregátem si můžete představit jako lednici, kterou máte v kuchyni. Zkrátka přijdete, vezmete kabel, strčíte ho do zásuvky a fungujete. Ve zkratce to znamená, že takovou vitrínu jen postavíte na vhodné místo, spustíte a můžete začít používat chladící vitrínu například na zákusky, salámy, šunky, sýry a jiné delikatesy. Proto jsou tyto chladící vitríny velmi vyhledávané do menších prodejen potravin, cukráren, kaváren, občerstvení nebo pro čerpací stanice. 

Chladící vitrína bez agregátu

Chladicí vitrína bez agregátu je podstatně složitější věc. Představte si opět chladničku v kuchyni. Zvenku je to zkrátka pořád jenom lednice. Teď ji otevřete, ano, zevnitř je to také jen lednice, problém je ale v tom, že zde nestačí vzít kabel a chladicí vitrínu zapnout.

Chladicí vitrína bez agregátu je taková vitrína, která může být dlouhá a široká jakkoliv potřebujete pro Vaši prodejnu. Nabízí velkou variabilitu v prostoru. Nemá však zabudovaný chladicí agregát, ale připojuje se na naistalované centrální chladicí agregáty, které mají zejména velké supermarkety a hypermarkety. V praxi to tedy vypadá tak, že se vitrína napojí na centrální oběh chladicí kapaliny a ve chvíli, kdy se zapne centrální agregát, tato kapalina začne proudit a chladit Vaše zboží. 

Rada na závěr

Stále nevíte, kterou chladicí vitrínu vybrat? Pokud jste malý obchod s potravinami, cukrárna, kavárna nebo čerpací stanice doporučujeme využít vitríny s agregátem. Nejen, že ušetříte na centrálním chladicím agregátu, ale zároveň nebudete muset při zařizování prodejny plánovat, kudy povedou trubičky s chladicí kapalinou a žlaby na vodu při samoodmrazování. Velkým supermarketů a hypermarketům se naopak vyplatí investovat do variabilních chladicích vitrín bez agregátu. 

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám