Jak správně vybrat regály?

Jak správně vybrat regály?

Chystáte nákup nových regálů, ale neorientujete se na dnešním trhu? Nevadí, rádi Vám pomůžeme. Výběr kvalitní regálové sestavy není složitou záležitostí.

Na začátku je důležité zodpovědět několik základních otázek, stanovit si body a těch se držet celou dobu výběru. Vyhnete se tak zbytečným chybám, které by během neřízeného nákupu mohly vzniknout.

Odpovědět si můžete například na následující otázky:

Kde chcete regály využít?

Regály můžete využít v mnoha odvětví podnikání, například pokud vlastníte menší obchod s jakýmkoliv zbožím, v supermarketu, na čerpacích stanicích, v kadeřnictví, v dílně, ve skladu, ale i v domácnosti, třeba v garáži. Tyto prostory se od sebe liší nejen svými rozměry, ale požadavky na estetickou stránku, a proto jsou první otázky velice podstatné.

K čemu budou regály sloužit?

Dále si odpovězte na tuto otázku a rozhodněte k čemu budou regály sloužit a co do nich budete umisťovat. Toto rozhodnutí je důležité především při volbě výrobního materiálu regálu, pro zajištění dostatečné nosnosti regálu nebo například pro zvolení dostatečné hloubky polic.

Jaké parametry při výběru brát v potaz?

Při výběru rozlišujte klasické parametry jako jsou rozměry regálu, výrobní materiál, hloubka polic, nosnost a možnosti doplňků . To mezi jakými parametry se budete pohybovat, záleží zase jen na Vaší potřebě a již výše uvedených otázkách.

V našem sortimentu naleznete hned několik druhů regálů, ze kterých si jistě vhodně vyberete do Vašeho podnikání. Pokud si stále nejste jisti, jak správně vybrat regál, máme pro Vás pár tipů.

Vlastníte obchod?

Pokud vlastníte obchod s jakýmkoliv zboží a sháníte vhodné regály, můžete vybírat z naší nabídky regálů do obchodu. Regály do obchodu přináší především praktické řešení pro maximální využití prostoru. Mezi typy regálů Magma najdete přístěnné regály SK, koutové regály SKUrohové regály SKUN, oboustranné regály SK nebo čelní regály SK. Regály jsou pevné, stabilní a kovové, ale vyznačují se lehkostí pro snadnou manipulaci. Všechny tyto regály mají velké množství volitelných doplňků například háčky, drátěné koše, dřevěné police na pečivo aj.

Hledáte regály do skladu?

Pro malé i velké sklady máme praktické a přehledné skladové regály typu SMS a SK s přední stojnou. Regály do skladu mají velmi pevné a zároveň lehké kovové rámy pro snadné přenesení a velkou stabilitu. Skladové regály, ale především nabízí velkou nosnost, která zajistí bezpečný provoz na pracovišti. Nosnost skladových regálů se pohybuje od 200 kg až po 4000 kg. Skladový regál SMS je vhodný do menšího skladu, kde je počítáno s nižším zatížením. Skladové regály SMS jsou kovové a dají se uplatnit například i v prodejnách zahradních potřeb nebo květinářstvích a jsou také vhodné do autoservisů, garáží a prodejen náhradních dílů pro automobily, jako regály na pneumatiky. Regály SK s předními stojinami jsou vhodné tam, kde jsou kladeny vyšší nároky na zatížení regálů. Využití přední stojiny umožňuje sestavení pevného a stabilního rámu schopného bezpečně přenášet zvýšená zatížení jednotlivých modulů. Jsou vhodné jako vybavení do prodejen diskontního typu nebo do supermarketů. 

Potřebujete prodejní pulty?

Prodejní pulty s moderním vzhledem se hodí do prodejen s pultovým prodejem. Pulty do prodejny jsou tvořeny z ocelových profilů a výplně z plechu barevně lakovaného práškovou úpravou. Vrchní plná deska prodejního pultu je vyrobena z lisovaného PVC, které je velmi odolné proti poškození. V naší nabídce nalezente dva typy, a to klasický prodejní pult nebo prodejní pult prosklený. Prodejní pulty jsou určené pro skladování zboží a k vytvoření samostatných prodejních zón v obchodě.

Přídavné regály

Obrovskou výhodou některých regálových sestav je možnost namontování přídavného regálu a rozšíření tak stávajícího úložného prostoru. Proto se vyplatí myslet do budoucna a zvažujete-li možnost zvětšování prostor, vyberte takové regálové systémy, které se dají snadno rozšířit. 

Pokud stále nevíte, jaký regál vybrat, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám se vším poradíme.

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám