Jak správně prezentovat chlazené nápoje a potraviny?

Jak správně prezentovat chlazené nápoje a potraviny?

Správný výběr chladících zařízení při vybavování prodejny je opravdovým oříškem. Všichni chceme, aby zařízení obchodů vypadalo vkusně a rozhodně ne přeplácaně. Zároveň chceme, aby se zboží prodávalo. Základem je správná prezentace, která zároveň zachová ideální podmínky pro skladování. Chladící vitríny jsou nezbytnou součástí vybavení prodejny potravin.<br/>

Chladící vitrína zaručí, že budete mít zboží přehledně uložené. Skrze prosklené dveře navíc zákazníci uvidí všechny potraviny bez nutnosti otevírání. Teplota tak zůstane ideální po celou dobu skladování potravin.

Při výběrů správné chladící vitríny je důležité vědět, co znamená vitrína s agreátem a bez. Je v nich totiž podstatný rozdíl a je nutné vědět, co doopravdy chceme a potřebujeme pro vybavení obchodu.

CHLADÍCÍ VITRÍNA S AGREGÁTEM

Tyto vitríny jsou určeny pro zachování potravin při nižší teplotě. Tuto vitrínu stačí snadno zapojit do zásuvky a vše funguje. Stejně jako lednička u Vás v kuchyni.

CHLADÍCÍ VITRÍNA BEZ AGREGÁTU

Zde je nutné vitrínu napojit na centrální chladící zařízení. Výhodou však je, že může být v přesně takové velikosti jako ji pro vaši prodejnu potřebujete.

Při výběru myslete i na objem chladící vitríny. Vybírejte vždy podle vašeho dostupného prostoru a množství potravin a nápojů, které v ní chcete skladovat. Naplněná by však měla být zhruba ze 70% pro správný a efektivní chod. Nikdy ji nenaplňujte úplně celou! Může docházet k špatnému chlazení.

Nezapomínejte, že hluk ve vaší prodejně je také důležitý. U všech produktů si všímejte jak jsou hlučné. Nikdo nechce aby mu jeho vybavení odhánělo zákazníky jen protože je hlučné. Pro přirovnání hlučnost 60 dB je jako hlasitý rozhovor.

Ověřte si, která část chladící vitríny je chlazená a která dochlazovaná. To může mít vliv na rozmístění konkrétních potravin v celé vitríně. Může pro vás být i důležité, kolik výstavních pater vitrína má. Vybírejte tak, aby se hodila do zařízení obchodu.

Užitečnými funkcemi, které budou rozhodně výhodou je například LED osvětlení, které je v současné době téměř nutností. Zajistí totiž přehlednost lednice a zároveň i její atraktivnost. Dobrou vlastností je i ionizátor, který pohlcuje pach a potraviny tak zůstávají déle čerstvé.

Chladící vitrína je opravdovým zákledem každého vybavení prodejny potravin. Zvolte tu správnou i pro Vaši prodejnu.

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám