Mrazící truhly

Představujeme Vám naše jedinečné mrazící truhly!

Nevíte jakou mrazící truhlu vybrat pro Vaše podnikání? V článku Vám představíme naší nabídku, ze které si jistě vyberete.

Mrazící truhly fungují na principu zchlazení nebo zmrazení potravin na požadovanou teplotu. Jsou vhodné do každého obchodu s potravinami. V truhlách můžete uchovávat např. mraženou zeleninu a ovoce, mražené polotovary nebo třeba zmrzliny. V naší nabídce naleznete několik variant, u kterých můžete projevit své přání z hlediska různých objemů, rozměrů, ale i vnějšího designu. Také nabízíme variantu truhel s vestavěnou chladící jednotkou v přepínacím provedení, kde si můžete vybrat, zda chcete používat mrazící nebo chladící režim.
Mrazící a chladící truhly
Mrazicí a chladicí truhla Artica 210 je truhla s vestavěnou chladicí jednotkou v přepínacím provedení. Můžete si zvolit mrazící či chladící režim. Mrazicí a chladicí truhla má zaoblená posuvná prosklená víka a vestavěné LED-osvětlení. Truhla má vestavěný agregát, termostat, automatické odtávání horkými plyny. Vnější rozměry truhly jsou 2100х950х936mm s objemem 643 l a 5 vnitřními koši. Teplotu truhly můžete nastavit na -18/-24°C v mrazícím režimu nebo na -2/+6°C v režimu chlazení.
Další variantou je mrazicí a chladicí truhla Artica TST, která má také vestavěnou chladící jednotkou v přepínacím provedení (mrazící / chladící režim). Truhla se zaoblenými posuvnými prosklenými víky a s vestavěným LED-osvětlením, vestavěný agregát, termostat, automatické odtávání horkými plyny o vnější rozměrech v mm: 1985х950х936, a s objemem 599 l bude skvělým společníkem do Vašeho podnikání. Má nastavitelná teplotu v mrazícím režimu -18/-24°C a v chladícím režimu -2/+6°C. Oproti variantě Artica 210 má tato truhla menší objem a 4 vnitřní koše.
Mrazící truhly
Mrazící truhla Juka Invest M800D má vestavěnou mrazící jednotku bez možnosti přepíná. Mrazící truhla se hodí do každé menší prodejny, čerpací stanice či supermarketu. Vnější rozměry truhly jsou v mm: 1906x806x970 a objem truhly je 815 l.

 

Všechny výše uvedené varianty mrazících truhel jsou nyní skladem na našich webových stránkách. Vyberte si dle svého podnikání tu pravou přímo pro Vás a patřete i Vy mezi naše spokojené zákazníky. Pokud si nevíte si rady, který typ mrazící truhly je vhodný pro Vaše podnikání, neváhejte se na nás obrátit rádi Vám se vším poradíme!

Regály

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Chladicí vitríny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Pokladní boxy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Mrazící truhly

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur anatur aut odit aut fugit..

Zobrazit

Kdo používá naše výrobky?

Našim produktům věří největší evropské obchodní domy, můžete i Vy.

Chcete svou volbu raději probrat s odborníky? Ozvěte se nám!

Olga Brodská
jednatel společnosti

+420 723 402 543
Napište nám